Patch panel światłowodowy OpDAT PA 12xSC-D OM3 wyposażony 150225BA12-E

Patch panel światłowodowy OpDAT PA 12xSC-D OM3 wyposażony 150225BA12-E
Źródło: Zdj. ew. podobne
150225BA12-E 4250184168812 EAN/GTIN

1104,35 zł z VAT
1930,63 zł (-42,8% RRP***)

13-15 dni* (POL)

Kawałek
Do ulubionych
Nadaje się do liczby sprzęgieł/adapterów 24, Nadaje się do liczby wkładek modułowych 12, Z liczbą... więcej
Patch panel światłowodowy OpDAT PA 12xSC-D OM3 wyposażony 150225BA12-E – Metz – 4250184168812: Nadaje się do liczby sprzęgieł/adapterów 24, Nadaje się do liczby wkładek modułowych 12, Z liczbą sprzęgieł/adapterów 12, Z płytą czołową tak, Z obudową tak, Z ogonkami tak, Rodzaj włókna Tryb multi 50/125, Klasa włókien OM3, Wersja APC nie, Typ złącza wtykowego zewnętrznego SC-Duplex, Typ złącza wtykowego wewnętrznego SC-Duplex, Kolor szary, Numer RAL 7035, Sposób montażu 482,6 mm montaż (19 cali), Liczba jednostek wysokości (HE) 1, Wysokość 44,45 mm, Szerokość 482,6 mm, Głębokość 264,5 mm
... więcej
Nadaje się do liczby sprzęgieł/adapterów 24
Nadaje się do liczby wkładek modułowych 12
Z liczbą sprzęgieł/adapterów 12
Z płytą czołową tak
Z obudową tak
Z ogonkami tak
Rodzaj włókna Tryb multi 50/125
Klasa włókien OM3
Wersja APC nie
Typ złącza wtykowego zewnętrznego SC-Duplex
Typ złącza wtykowego wewnętrznego SC-Duplex
Kolor szary
Numer RAL 7035
Sposób montażu 482,6 mm montaż (19 cali)
Liczba jednostek wysokości (HE) 1
Wysokość 44,45 mm
Szerokość 482,6 mm
Głębokość 264,5 mm

Oceń produkt

(0 Oceny)
Czytaj i pisz oceny, dyskutuj... więcej
Oceny klientów dot. "Patch panel światłowodowy OpDAT PA 12xSC-D OM3 wyposażony 150225BA12-E"
Napisz ocenę
Oceny są publikowane po sprawdzeniu
Wpisz ciąg znaków w poniższym polu tekstowym.

Pola oznaczone * to pola obowiązkowe.