Patch panel światłowodowy TNSB-Be-12LCD-50-OM5

Telegärtner - TNSB-Be-12LCD-50-OM5 - Patch panel światłowodowy TNSB-Be-12LCD-50-OM5
Źródło: Zdj. ew. podobne
TNSB-Be-12LCD-50-OM5 H02030A0356 4018359545208 EAN/GTIN

781,64 zł z VAT

13-15 dni* (POL)

Kawałek
Do ulubionych
Z liczbą sprzęgieł/adapterów 12, Z płytą czołową tak, Z obudową tak, Z ogonkami tak, Rodzaj... więcej
Patch panel światłowodowy TNSB-Be-12LCD-50-OM5 – Telegärtner – H02030A0356 – 4018359545208: Z liczbą sprzęgieł/adapterów 12, Z płytą czołową tak, Z obudową tak, Z ogonkami tak, Rodzaj włókna OM5, Wersja APC tak, Typ złącza wtykowego zewnętrznego żółtoseledynowy, Typ złącza wtykowego wewnętrznego LC-Duplex, Kolor szary, Numer RAL 7035, Sposób montażu 482,6 mm montaż (19 cali), Liczba jednostek wysokości (HE) 1, Wysokość 44 mm, Szerokość 482 mm, Głębokość 265 mm
... więcej
Z liczbą sprzęgieł/adapterów 12
Z płytą czołową tak
Z obudową tak
Z ogonkami tak
Rodzaj włókna OM5
Wersja APC tak
Typ złącza wtykowego zewnętrznego żółtoseledynowy
Typ złącza wtykowego wewnętrznego LC-Duplex
Kolor szary
Numer RAL 7035
Sposób montażu 482,6 mm montaż (19 cali)
Liczba jednostek wysokości (HE) 1
Wysokość 44 mm
Szerokość 482 mm
Głębokość 265 mm

Oceń produkt

(0 Oceny)
Czytaj i pisz oceny, dyskutuj... więcej
Oceny klientów dot. "Patch panel światłowodowy TNSB-Be-12LCD-50-OM5"
Napisz ocenę
Oceny są publikowane po sprawdzeniu
Wpisz ciąg znaków w poniższym polu tekstowym.

Pola oznaczone * to pola obowiązkowe.