Przetok PROFI V 1 U 24xSC Duplex, OM4 - Patch panel światłowodowy SC-Duplex H02030H0036

Telegärtner - H02030H0036 - Przetok PROFI V 1 U 24xSC Duplex, OM4 - Patch panel światłowodowy SC-Duplex H02030H0036
Źródło: Zdj. ew. podobne
H02030H0036 4018359555665 EAN/GTIN

2411,37 zł z VAT
4059,46 zł (-40,6% RRP***)

13-15 dni* (POL)

Kawałek
Do ulubionych
Nadaje się do liczby sprzęgieł/adapterów 24, Nadaje się do liczby wkładek modułowych 24, Z liczbą... więcej
Przetok PROFI V 1 U 24xSC Duplex, OM4 - Patch panel światłowodowy SC-Duplex H02030H0036 – Telegärtner – 4018359555665: Nadaje się do liczby sprzęgieł/adapterów 24, Nadaje się do liczby wkładek modułowych 24, Z liczbą sprzęgieł/adapterów 24, Z ogonkami tak, Klasa włókien OM4, Typ złącza wtykowego zewnętrznego SC-Duplex, Kolor pozostałe, Sposób montażu 482,6 mm montaż (19 cali), Liczba jednostek wysokości (HE) 1
... więcej
Nadaje się do liczby sprzęgieł/adapterów 24
Nadaje się do liczby wkładek modułowych 24
Z liczbą sprzęgieł/adapterów 24
Z ogonkami tak
Klasa włókien OM4
Typ złącza wtykowego zewnętrznego SC-Duplex
Kolor pozostałe
Sposób montażu 482,6 mm montaż (19 cali)
Liczba jednostek wysokości (HE) 1

Oceń produkt

(0 Oceny)
Czytaj i pisz oceny, dyskutuj... więcej
Oceny klientów dot. "Przetok PROFI V 1 U 24xSC Duplex, OM4 - Patch panel światłowodowy SC-Duplex H02030H0036"
Napisz ocenę
Oceny są publikowane po sprawdzeniu
Wpisz ciąg znaków w poniższym polu tekstowym.

Pola oznaczone * to pola obowiązkowe.