Rdzeń dystrybucyjny OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - Patchcord światłowodowy MT / MPO 0,5m L00839A0016

Telegärtner - L00839A0016 - Rdzeń dystrybucyjny OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - Patchcord światłowodowy MT / MPO 0,5m L00839A0016
Źródło: Zdj. ew. podobne
L00839A0016 4018359470517 EAN/GTIN

1068,48 zł z VAT
1798,69 zł (-40,6% RRP***)

13-15 dni* (POL)

Kawałek
Do ulubionych
Rodzaj włókna Tryb single, Kategoria OS2, Liczba włókien 12, Typ kabla Simplex, Długość 0,5 m,... więcej
Rdzeń dystrybucyjny OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - Patchcord światłowodowy MT / MPO 0,5m L00839A0016 – Telegärtner – 4018359470517: Rodzaj włókna Tryb single, Kategoria OS2, Liczba włókien 12, Typ kabla Simplex, Długość 0,5 m, Typ złącza wtykowego przyłącza 1 MT/MPO, Typ złącza wtykowego przyłącza 2 LC, Kolor płaszcza pozostałe, Ochronna tulejka przeciwzgięciowa nasadzony, Niepodtrzymujący palenia wg EN 50265-2-1
... więcej
Rodzaj włókna Tryb single
Kategoria OS2
Liczba włókien 12
Typ kabla Simplex
Długość 0,5 m
Typ złącza wtykowego przyłącza 1 MT/MPO
Typ złącza wtykowego przyłącza 2 LC
Kolor płaszcza pozostałe
Ochronna tulejka przeciwzgięciowa nasadzony
Niepodtrzymujący palenia wg EN 50265-2-1

Oceń produkt

(0 Oceny)
Czytaj i pisz oceny, dyskutuj... więcej
Oceny klientów dot. "Rdzeń dystrybucyjny OS2 MPO/MTP APC, 12xLC - Patchcord światłowodowy MT / MPO 0,5m L00839A0016"
Napisz ocenę
Oceny są publikowane po sprawdzeniu
Wpisz ciąg znaków w poniższym polu tekstowym.

Pola oznaczone * to pola obowiązkowe.