ST Światłowodowy patchcord 3m L00892A0029

Telegärtner - L00892A0029 - ST Światłowodowy patchcord 3m L00892A0029
Źródło: Zdj. ew. podobne
L00892A0029 4018359337735 EAN/GTIN

Nasza najlepsza cena
99,89 zł z VAT

13-15 dni* (POL)

Kawałek
Do ulubionych
Rodzaj włókna Tryb multi 50/125, Kategoria OM3, Liczba włókien 2, Typ kabla Duplex, Długość 3 m,... więcej
ST Światłowodowy patchcord 3m L00892A0029 – Telegärtner – 4018359337735: Rodzaj włókna Tryb multi 50/125, Kategoria OM3, Liczba włókien 2, Typ kabla Duplex, Długość 3 m, Typ złącza wtykowego przyłącza 1 ST, Typ złącza wtykowego przyłącza 2 LC-Duplex, Wersja APC nie, Kolor płaszcza turkusowy, Ochronna tulejka przeciwzgięciowa nasadzony, Niepodtrzymujący palenia wg EN 50265-2-1
... więcej
Rodzaj włókna Tryb multi 50/125
Kategoria OM3
Liczba włókien 2
Typ kabla Duplex
Długość 3 m
Typ złącza wtykowego przyłącza 1 ST
Typ złącza wtykowego przyłącza 2 LC-Duplex
Wersja APC nie
Kolor płaszcza turkusowy
Ochronna tulejka przeciwzgięciowa nasadzony
Niepodtrzymujący palenia wg EN 50265-2-1

Oceń produkt

(0 Oceny)
Czytaj i pisz oceny, dyskutuj... więcej
Oceny klientów dot. "ST Światłowodowy patchcord 3m L00892A0029"
Napisz ocenę
Oceny są publikowane po sprawdzeniu
Wpisz ciąg znaków w poniższym polu tekstowym.

Pola oznaczone * to pola obowiązkowe.