E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2

EFB-Elektronik - O0937.2 - E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2
Źródło: Zdj. ew. podobne
O0937.2 4049759025908 EAN/GTIN

Nasza najlepsza cena
373,98 zł z VAT

13-15 dni* (POL)

Kawałek
Do ulubionych
Rodzaj włókna Tryb single, Kategoria OS2, Liczba włókien 2, Średnica zewnętrzna osłony... więcej
E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2 – EFB-Elektronik – 4049759025908: Rodzaj włókna Tryb single, Kategoria OS2, Liczba włókien 2, Średnica zewnętrzna osłony pojedynczego włókna 0,125 mm, Typ kabla Duplex, Długość 2 m, Typ złącza wtykowego przyłącza 1 E2000, Typ złącza wtykowego przyłącza 2 LC-Duplex, Wersja APC tak, Kolor płaszcza żółty, Ochronna tulejka przeciwzgięciowa nasadzony, Niepodtrzymujący palenia wg EN 50265-2-1, Bezhalogenowy wg EN 60754-1/2 tak
... więcej
Rodzaj włókna Tryb single
Kategoria OS2
Liczba włókien 2
Średnica zewnętrzna osłony pojedynczego włókna 0,125 mm
Typ kabla Duplex
Długość 2 m
Typ złącza wtykowego przyłącza 1 E2000
Typ złącza wtykowego przyłącza 2 LC-Duplex
Wersja APC tak
Kolor płaszcza żółty
Ochronna tulejka przeciwzgięciowa nasadzony
Niepodtrzymujący palenia wg EN 50265-2-1
Bezhalogenowy wg EN 60754-1/2 tak

Oceń produkt

(0 Oceny)
Czytaj i pisz oceny, dyskutuj... więcej
Oceny klientów dot. "E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2"
Napisz ocenę
Oceny są publikowane po sprawdzeniu
Wpisz ciąg znaków w poniższym polu tekstowym.

Pola oznaczone * to pola obowiązkowe.