E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2

EFB-Elektronik - O0937.2 - E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2
Źródło: Zdj. ew. podobne
O0937.2 4049759025908 EAN/GTIN

Nasza najlepsza cena
341,95 zł z VAT

11-12 dni* (DEU)

Kawałek
Do ulubionych
Rodzaj włókna Tryb single, Kategoria OS2, Liczba włókien 2, Typ kabla Duplex, Długość 2 m, Typ... więcej
E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2 – EFB-Elektronik – 4049759025908: Rodzaj włókna Tryb single, Kategoria OS2, Liczba włókien 2, Typ kabla Duplex, Długość 2 m, Typ złącza wtykowego przyłącza 1 E2000, Typ złącza wtykowego przyłącza 2 LC-Duplex, Wersja APC tak, Kolor płaszcza żółty, Ochronna tulejka przeciwzgięciowa nasadzony, Niepodtrzymujący palenia wg EN 50265-2-1, Bezhalogenowy wg EN 60754-1/2 tak

Rozszerzony opis artykułu do: E2000 Patchwork światłowodowy 2m

Dodatkowy opis artykułu

Doskonała, niekwestionowana jakość: Nasz asortyment jest produkcji firmy EFB-Elektronik, numer artykułu tego produktu to EB14565606. Produkt należy do grupy produktów Przewód połączeniowy światłowodowy w katalogu sklepu eibabo® Osprzęt elektryczny. Artykuł ten wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Popularny artykuł jest często kupowany przez klientów w naszym sklepie. Niestety dla tego artykułu nie dysponujemy jeszcze oryginalnymi zdjęciami 3D w wysokiej rozdzielczości. Pracujemy w naszym studiu fotograficznym 3D nad zdjęciami tego artykułu. Kup również ten doskonały produkt od EFB-Elektronik! Tutaj prezentujemy przegląd dalszych istotnych danych i informacji o produkcie:

  • Numer artykułu producenta: O0937.2
  • EAN/GTIN: 4049759025908
  • Numer taryfy celnej: 85447000
  • Kraj pochodzenia artykułu: Bułgaria

Specyfika i właściwości

  • Rodzaj włókna: Tryb single
  • Kategoria: OS2
  • Liczba włókien: 2
  • Typ kabla: Duplex
  • Długość: 2 m
  • Typ złącza wtykowego przyłącza 1: E2000
  • Typ złącza wtykowego przyłącza 2: LC-Duplex
  • Wersja APC: tak
  • Kolor płaszcza: żółty
  • Ochronna tulejka przeciwzgięciowa: nasadzony
  • Niepodtrzymujący palenia: wg EN 50265-2-1
  • Bezhalogenowy wg EN 60754-1/2: tak

Produkty rekomendowane, opcjonalne akcesoria i zamienniki

Inne często kupowane artykuły

Wielu klientów, którzy kupili artykuł E2000 Patchwork światłowodowy 2m, EFB-Elektronik, O0937.2, kupiło również te popularne artykuły:

Inne ważne rekomendacje

Oprócz produktu E2000 Patchwork światłowodowy 2m również te przydatne artykuły są bardzo popularne, często wyszukiwane i kupowane:

Artykuł E2000 Patchwork światłowodowy 2m jest często wyszukiwany w związku z następującymi tematami: O0937.2, EFB-Elektronik lub Przewód połączeniowy światłowodowy. Pod pojęciem Przewód połączeniowy światłowodowy znajdziesz inne podobne lub powiązane z tym artykułem produkty. Po wpisaniu w wyszukiwarkę EFB-Elektronik możesz przejrzeć również inne ciekawe artykuły tego producenta.
... więcej
Rodzaj wlókna Tryb single
Kategoria OS2
Liczba wlókien 2
Srednica zewnetrzna oslony pojedynczego wlókna 0,125 mm
Typ kabla Duplex
Dlugosc 2 m
Typ zlacza wtykowego przylacza 1 E2000
Typ zlacza wtykowego przylacza 2 LC-Duplex
Wersja APC tak
Kolor plaszcza zólty
Ochronna tulejka przeciwzgieciowa nasadzony
Niepodtrzymujacy palenia wg EN 50265-2-1
Bezhalogenowy wg EN 60754-1/2 tak

Oceń produkt

(0 Oceny)
Czytaj i pisz oceny, dyskutuj... więcej
Oceny klientów dot. "E2000 Patchwork światłowodowy 2m O0937.2"
Napisz ocenę
Oceny są publikowane po sprawdzeniu
Wpisz ciąg znaków w poniższym polu tekstowym.

Pola oznaczone * to pola obowiązkowe.