Programy afiliacyjne

Zostań partnerem reklamowym eibabo®

eibabo® oferuje swoim klientom szeroką paletę marek artykułów elektrycznych i SmartHome obejmującą ponad 350 000 produktów dostarczanych do ponad 180 krajów.

Afiliacyjny program partnerski eibabo®

Jesteś osobą prywatną lub firmą z własną witryną internetową? Zapraszamy do zarabiania pieniędzy i udziału w sukcesie firmy eibmarkt.com GmbH – jednego z największych na świecie sklepów internetowych z ofertą dla domu, łodzi i kamperów obejmującą produkty z branży automatyki budynków, elektroniki i elektrotechniki, techniki budynków, urządzeń domowych, opraw oświetleniowych, multimediów, technologii danych i sieci oraz anten i akcesoriów. Jako partner będziesz aktywnie prezentować ofertę eibabo®, przedsięwzięcia eibmarkt.com GmbH i otrzymasz za to atrakcyjne prowizje.

Twoje korzyści

  • prowizja 2% do 4% od obrotu netto z zakupów dokonanych za Twoim pośrednictwem
  • prowizja do 5% dla partnerów premium eibabo®
  • prowizja uzależniona od wydajności do 8%
  • brak kosztów i minimalnych obrotów – nie pobieramy opłat ani składek
  • dostęp do aktualnych materiałów reklamowych, kodów kuponów i danych produktów

 

W ten sposób zostaniesz partnerem:

1. Rejestracja/logowanie

Subscribe

Zarejestruj się jako publisher w naszym programie partnerskim eibabo®. Następnie otrzymasz osobisty kod dostępu jako partner. Tutaj znajdziesz link do logowania do poszczególnych programów afiliacyjnych eibabo®:

>>> Do programu eibabo® w CJ

 

Tutaj są rejestrowane i analizowane wszystkie obroty dokonane za Twoim pośrednictwem oraz wypłacane prowizje. Użyj osobistego kodu dostępu i zgłoś się do udziału w programie partnerskim eibabo®.

2. Osadzanie linka

Adverts Linking

W zestawieniu materiałów reklamowych naszego programu partnerskiego otrzymasz kod do linków prowadzących do materiałów reklamowych eibabo® dla Twojej strony. Umieść kod na swojej stronie internetowej.

3. Zarabianie pieniędzy

Earn Money

Jako partner afiliacyjny eibabo® zarabiasz pieniądze przy każdej sprzedaży, która nastąpi za pośrednictwem Twojej strony internetowej. Jeszcze dziś uruchom swój program partnerski w eibabo®.

Oglądane przez Ciebie