Aktualności

To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®. 
To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®. więcej informacji »
Zamknij okno
eibabo® Aktualności

To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®.

Skorzystaj z różnych letnich ofert cenowych na eibabo®. Wraz z początkiem trzeciego kwartału każdego roku większość producentów podwyższa ceny średnio o 3-15%. Producenci przełączników (łącznie ok. 60 000 artykułów) robią to zazwyczaj z dniem 01.11. danego roku. Inni producenci już 01.08. i 01.10.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 75.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
Ze względu na niedobór surowców na początku czerwca należy spodziewać się ogromnych podwyżek cen od 5 do 25% u różnych producentów. W szczególności kable i przewody są do 25% droższe.
Obecnie należy liczyć się z dalszym wzrostem cen oraz niedoborami w zaopatrzeniu. Już teraz znani producenci mierzą się z niedoborami w zaopatrzeniu w zakresie rozdzielaczy elektrycznych z PVC, kanałów, a także programów przełączników i gniazd. Wszystkie najważniejsze surowce są obecnie drogie, a posiadane przez producentów zapasy zostaną wkrótce zużyte. Miedź, nikiel, cyna, srebro, aluminium i stal, a także ropa naftowa i gaz ziemny jako podstawa do produkcji PVC, materiału istotnego dla przemysłu elektrycznego, osiągają obecnie astronomiczne ceny.
Oferujemy ponad 30 000 przecenionych bestsellerów od wybranych 100 producentów marek – od ABB aż po Zumtobel.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 100.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
Należy pamiętać, że od 7 grudnia nie ma gwarancji dostarczenia towarów na zamówienie i towarów na specjalne zamówienie (żółta ciężarówka na przy produkcie) w 2020 roku. Pod koniec roku dostępność artykułów magazynowych i artykułów od poddostawców drastycznie spada. W przypadku pilnego zapotrzebowania na towary należy uwzględnić poniższe informacje.
eibabo® - W ciągu najbliższych tygodni, oprócz świetnych cen na cały asortyment, oferujemy również specjalne pakiety promocyjne producentów marek, specjalne oferty KNX...
Ceny są teraz na poziomie najniższym od długiego czasu. Wprowadziliśmy dla Państwa znaczne obniżki cen, które w połączeniu z obniżeniem podatku VAT w Niemczech obowiązującym od 1. lipca 2020 r. zapewniają duże, niespotykane nigdy wcześniej możliwości oszczędności.
Technologie rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak więc może już wkrótce wyglądać robienie zakupów we własnym salonie?

Zakupy 4.0 w eibabo®

Technologie rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak więc może już wkrótce wyglądać robienie zakupów we własnym salonie? W ostatnich latach zebraliśmy wiele doświadczeń, szczególnie za pośrednictwem własnych aplikacji 3D i działów rozwoju. Na początku lipca 2020 r. udostępnimy Państwu na ten temat interesujące prezentacje.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 25.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
1 od 2