Aktualności

To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®. 
To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®. więcej informacji »
Zamknij okno
eibabo® Aktualności

To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®.

Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 25.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
Dzięki intensywnym negocjacjom z dostawcami możemy Państwu po raz kolejny zaoferować dużą wartość dodaną w postaci korzystnych cen na ponad 15 000 dodatkowych, topowych artykułów, ponieważ dotychczasowe ceny specjalne obowiązujące w zimowej wyprzedaży pozostają utrzymane.
Oferujemy ponad 30 000 przecenionych bestsellerów od wybranych 100 producentów marek – od ABB aż po Zumtobel.
Pod koniec roku dostępność artykułów magazynowych i artykułów od poddostawców drastycznie spada. W przypadku pilnego zapotrzebowania na towary należy uwzględnić poniższe informacje.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 20.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
eibabo® oferuje swoim klientom szeroką paletę marek artykułów elektrycznych i SmartHome obejmującą ponad 350 000 produktów dostarczanych do ponad 180 krajów.
eibabo® - W ciągu najbliższych 22 tygodni, oprócz świetnych cen na cały asortyment, oferujemy również specjalne pakiety promocyjne producentów marek, specjalne oferty KNX...
Skorzystaj z różnych letnich ofert cenowych na eibabo®. Wraz z początkiem trzeciego kwartału każdego roku większość producentów podwyższa ceny średnio o 3-15%. Producenci przełączników (łącznie ok. 60 000 artykułów) robią to zazwyczaj z dniem 01.11. danego roku. Inni producenci już 01.08. i 01.10.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 50.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
Druga dyrektywa w sprawie usług płatniczych Unii Europejskiej (PSD2), której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa, wygody i innowacyjności płatności europejskich, obowiązuje od 13.01.2018. Założone w jej ramach tak zwane silne uwierzytelnianie klienta (SCA) będzie obowiązkowe 14 września 2019 r.
Zachęcamy do skorzystania z korzystnych cen na cały towar w sklepie eibabo®. Warto więc dokonać większych zakupów, które teraz są naprawdę opłacalne.
Tagi: news, eibabo, eibmarkt
eibmarkt.com GmbH wyróżniony znakiem „Najlepsza jakość obsługi” 2018/2019
W aktualnym wydaniu TESTBILD 04/2018 firma eibmarkt.com GmbH została wyróżniona znakiem „Najlepsza jakość obsługi” w kategorii „Technika budynku (handel internetowy)”.