Aktualności

To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®. 
To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®. więcej informacji »
Zamknij okno
eibabo® Aktualności

To jest strona z naszymi wiadomościami eibabo® dla Ciebie, przeczytaj tutaj najnowsze wiadomości z naszego zespołu redakcyjnego eibabo®.

eibabo® - W ciągu najbliższych tygodni, oprócz świetnych cen na cały asortyment, oferujemy również specjalne pakiety promocyjne producentów marek, specjalne oferty KNX...
Skorzystaj z różnych letnich ofert cenowych na eibabo®. Wraz z początkiem trzeciego kwartału każdego roku większość producentów podwyższa ceny średnio o 3-15%. Producenci przełączników (łącznie ok. 60 000 artykułów) robią to zazwyczaj z dniem 01.11. danego roku. Inni producenci już 01.08. i 01.10.
Ceny są teraz na poziomie najniższym od długiego czasu. Wprowadziliśmy dla Państwa znaczne obniżki cen, które w połączeniu z obniżeniem podatku VAT w Niemczech obowiązującym od 1. lipca 2020 r. zapewniają duże, niespotykane nigdy wcześniej możliwości oszczędności.
Technologie rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak więc może już wkrótce wyglądać robienie zakupów we własnym salonie?

Zakupy 4.0 w eibabo®

Technologie rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak więc może już wkrótce wyglądać robienie zakupów we własnym salonie? W ostatnich latach zebraliśmy wiele doświadczeń, szczególnie za pośrednictwem własnych aplikacji 3D i działów rozwoju. Na początku lipca 2020 r. udostępnimy Państwu na ten temat interesujące prezentacje.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 25.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
Oferujemy ponad 30 000 przecenionych bestsellerów od wybranych 100 producentów marek – od ABB aż po Zumtobel.
Pod koniec roku dostępność artykułów magazynowych i artykułów od poddostawców drastycznie spada. W przypadku pilnego zapotrzebowania na towary należy uwzględnić poniższe informacje.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 20.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
eibabo® oferuje swoim klientom szeroką paletę marek artykułów elektrycznych i SmartHome obejmującą ponad 350 000 produktów dostarczanych do ponad 180 krajów.
Dodaliśmy i skatalogowaliśmy 50.000 nowych pozycji w sklepie. Szczególnie wiele markowych artykułów od najlepszych producentów.
Druga dyrektywa w sprawie usług płatniczych Unii Europejskiej (PSD2), której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa, wygody i innowacyjności płatności europejskich, obowiązuje od 13.01.2018. Założone w jej ramach tak zwane silne uwierzytelnianie klienta (SCA) będzie obowiązkowe 14 września 2019 r.
1 od 2