Zakupy 4.0 w eibabo®

Technologie rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak więc może już wkrótce wyglądać robienie zakupów we własnym salonie? W ostatnich latach zebraliśmy wiele doświadczeń, szczególnie za pośrednictwem własnych aplikacji 3D i działów rozwoju.

future_shopping_01

Na początku lipca 2020 r. udostępnimy Państwu na ten temat interesujące prezentacje. Bardzo dużą nowością będzie unosząca się nad smartfonem dwuwymiarowa holografia żądanego produktu, która zapewni widok w ogromnym powiększeniu w porównaniu do stosunkowo niewielkiego ekranu telefonu. W ten sposób możliwe będzie udostępnianie znaczenie większej ilości informacji i danych niż dotychczas.

future_shopping_02

Dodatkowo będziemy prezentować trójwymiarową holografię w skali 1:1 z możliwością fizycznego wyczucia struktury powierzchni produktu za pośrednictwem pada haptycznego 3D ze zintegrowanym modułem SmellActuator, który za pomocą fiołek wytwarza zapachy związane z produktem. Rozszerzeniem będą mobilne projektory laserowe 3D o wielkości pudełka zapałek. Przy zastosowaniu holografii trójwymiarowej umożliwią one projekcję produktu bezpośrednio na żądane powierzchnie w pomieszczeniu, np. do sprawdzenia przed zamówieniem znalezionej w Internecie lampy ściennej, jak będzie ona prezentowała się na ścianie swojego mieszkania.

future_shopping_08